Sıkça Sorulan Sorular

İnsanların Weblisans üzerinde satışı yapılmakta olan Wordpress eklenti ve temaları hakkında, satın alım ve benzeri süreçlerde merak ettikleri soruları derledik.

Sağlamış olduğumuz lisanslar GPL türünde lisanslardır. Bu lisanslar sabit bir dosyaya sahip olmaları sebebiyle birden fazla siteye kurulumları yapılabilmekte. Bizde ülkemizde SEO ile ilgilenen kişilere, web site sahiplerine uygun fiyatlı çözümler sunabilmek adına fiyatlarımızı rakiplerimize nazaran düşük tutuyoruz.

Sağlamış olduğumuz lisanslar güncelleme almamaktadır, sabit sürümdür.

Sağlamış olduğumuz lisansları ekibimizde dahil olmak üzere yüzlerce kişi kullanmaktadır. İlgili lisanslarda herhangi bir zararlı kod yapısı tespit edilmemiştir. Herhangi bir sorun olması durumunda Weblisans sorumlu tutulamaz, orijinal lisansları kendi web sitelerinden almanız güven sorununu ortadan kaldırır.

Satın alımınızdan sonra ücretsiz olarak web sitenize giriş yaparak eklentiyi kuruyoruz. Dilerseniz direkt size eklenti dosyalarını da sağlayabilmekteyiz. Bu durumda eklentiler için Eklentiler > Yeni Ekle kısmına, temalarda ise Görünüm > Temalar > Yeni Ekle kısmına gelip .zip uzantılı eklenti dosyasını upload etmeniz ve eklentiyi aktifleştirmeniz yeterlidir. Bazı eklentilerde ekstra kurulum sihirbazları olabilir.